Особливість та родзинка люстри у гнучкому світлодіодному плафоні виконаному у вигляді силіконової трубки. Завдяки його пластичності, можна створювати хвилеподібні форми, що світяться.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет свечения | Теплый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 см |
| Высота | 75 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд: | Інше |
| Вид люстри: | підвісна, світлодіодна |
| Вид | люстра, підвіс |
| Гарантія: | 24 міс. |
| Глубина | 30 см |
| Колір виробника: | золотий |
| Колір виробу: | золото |
| Цветовая температура | Теплий К |
| Країна-виробник: | Китай |
| Количество ламп освещения | 1 |
| Лампы в комплекте | немає |
| Материал изделия | силікон, метал |
| Матеріал плафонів і підвісок: | силікон |
| Напряжение | 220 В |
| Особенности | з регулюванням висоти |
| Площадь освещения | 10-20 кв.м |
| Потужність лампи освітлення: | 80 Вт |
| Назначение | для кафе, для коридора, для кухні, для вітальні, для кабінету, для передпокою, для ресторану, для спальні, для офісу, для натяжної стелі |
| Пульт дистанционного управления | без пульта дистанційного керування |
| Стиль | загальний, модерн-арт, арт-деко, модерн Led, сучасний |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип товара | Люстра підвісна |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Форма люстри: | асиметрична |
| Форма | нестандартна форма |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




