Цоколь G912шт; Интенсивность света зависит от мощности выбранных ламп (не идут в комплекте).
Люстра выполнена в виде круга декорированного хрустальными элементами. Регулируется высота подвеса.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | G9 |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд: | Інше |
| Вид люстри: | підвісна, велика, світлодіодна |
| Вид | люстра, підвіс |
| Гарантія: | 24 міс. |
| Глубина | 50 см |
| Колір виробника: | золотий |
| Колір виробу: | золото |
| Цвет свечения | денний |
| Цветовая температура | змінна, залежить від обраної лампочки К |
| Країна-виробник: | Китай |
| Количество ламп освещения | 12 |
| Кількість плафонів: | 12 |
| Лампы в комплекте | немає |
| Материал арматуры | метал, скло |
| Материал изделия | метал, скло |
| Матеріал плафонів і підвісок: | скло |
| Напряжение | 220 В |
| Особенности | з регулюванням висоти |
| Площадь освещения | 20-30 кв.м |
| Потужність лампи освітлення: | 100 Вт |
| Назначение | для вітальні, для кабінету, для кафе, для коридора, для кухні, для передпокою, для ресторану, для спальні, для офісу, для натяжної стелі |
| Пульт дистанционного управления | без пульта дистанційного керування |
| Стиль | модерн Led, сучасний, загальний, модерн-арт, арт-деко, європейський кришталь, кришталь, скандинавський, флористика |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип лампы | світлодіодна (LED) |
| Тип товара | Люстра підвісна |
| Форма люстри: | асиметрична |
| Форма | нестандартна форма |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



