Создайте атмосферу стиля лофт в вашем интерьере с помощью этой удивительной люстры. Изготовленная из прочного металла и стекла, она сочетает в себе прочность и эстетическое очарование. Черный цвет люстры придает ей современный вид. Восемь плафонов создают мягкое и приятное освещение, обогащая вашу атмосферу теплыми оттенками света и добавляя нотки уюта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Каскад |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 80 см |
| Диаметр | 80 см |
| Высота | 70 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд: | Інше |
| Вид люстри: | каскадна, підвісна, з плафоном, свіча |
| Вид | люстра |
| Гарантія: | 24 міс. |
| Глубина | 80 см |
| Додаткові характеристики: | Матеріал люстри — метал + скло Колір люстри — чорний Кількість плафонів — 8 Кріплення до стелі колір — чорний Джерело світла — 8 лампи Е14 Максимальна потужність лампочки 40 ватів Можливість використання лампи — LED, розжарювання, енергоощадна |
| Диаметр корпуса | 800 мм |
| Колір виробника: | чорний/золото |
| Колір виробу: | чорний, золото |
| Цвет свечения | холодний, теплий, денний |
| Цветовая температура | тепле, нейтральне, холодне - залежить від обраної лампи К |
| Країна-виробник: | Китай |
| Количество ламп освещения | 8 |
| Кількість плафонів: | 8 |
| Лампы в комплекте | немає |
| Максимально допустима потужність лампи: | 40 Вт |
| Материал арматуры | метал |
| Материал изделия | метал, скло |
| Матеріал плафонів і підвісок: | скло, метал |
| Напряжение | 220 В |
| Площадь освещения | 10-20 кв.м |
| Потужність лампи освітлення: | 60 Вт |
| Назначение | для вітальні, для кабінету, для кафе, для коридора, для кухні, для передпокою, для ресторану, для спальні, для офісу, для натяжної стелі |
| Пульт дистанционного управления | без пульта дистанційного керування |
| Стиль | лофт, мінімалізм, модерн, модерн Led, сучасний, хай-тек, загальний, арт-деко |
| Тип крепежа | стельовий гачок |
| Тип лампы | енергозберігаюча КЛЛ, світлодіодна (LED), філаментна (LED), лампа розжарювання |
| Тип товара | Люстра підвісна |
| Форма люстри: | асиметрична |
Информация для заказа
- Цена: 8 300 ₴

