
Люстра YJ8029 Квадраты стеклянные плафоны G9 6 шт. -32964
11 700 ₴
- В наличии
- Код: MP12070088
+380 (98) 132-61-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Регулируется высота подвеса; Цоколь G96шт; Интенсивность света зависит от мощности выбранных ламп (не идут в комплекте).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 60 см |
| Диаметр | 60 см |
| Высота | 10 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | з регулюванням висоти |
| Назначение | для вітальні, для кабінету, для кафе, для коридора, для кухні, для передпокою, для ресторану, для спальні, для офісу, для натяжної стелі |
| Материал изделия | метал, скло |
| Глубина | 60 см |
| Стиль | модерн Led, сучасний, загальний, модерн-арт |
| Тип товара | Люстра підвісна |
| Вид | люстра, підвіс |
| Потужність лампи освітлення: | 60 Вт |
| Колір виробника: | чорний антрацит, чорний, чорний глянець |
| Цветовая температура | змінна, залежить від обраної лампочки К |
| Вид люстри: | підвісна, велика, з плафоном, кільце |
| Пульт дистанционного управления | без пульта дистанційного керування |
| Количество ламп освещения | 6 |
| Форма люстри: | кругла |
| Лампы в комплекте | немає |
| Кількість плафонів: | 6 |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | денний |
| Колір виробу: | чорний |
| Матеріал плафонів і підвісок: | скло |
| Країна-виробник: | Китай |
| Тип лампы | світлодіодна (LED) |
| Бренд: | Інше |
| Площадь освещения | 10-20 кв.м |
| Гарантія: | 24 міс. |
| Тип крепежа | монтажна планка |
Информация для заказа
- Цена: 11 700 ₴


