Люстра выполнена в виде двух кругов и планки, декорированных по периметру хрустальными элементами. Регулируется высота подвеса всех элементов. Режимы света переключаются от выключателя.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Степень защиты IP | 20 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд: | Інше |
| Вид люстри: | підвісна, світлодіодна, велика, каскадна |
| Вид | люстра, підвіс |
| Гарантія: | 24 міс. |
| Глубина | 6 см |
| Колір виробника: | золотий |
| Колір виробу: | золото |
| Цвет свечения | денний, холодний, теплий |
| Цветовая температура | Три режими світла: теплий, нейтральний, холодний. К |
| Країна-виробник: | Китай |
| Количество ламп освещения | 3 |
| Лампы в комплекте | немає |
| Материал изделия | метал-акрил |
| Матеріал плафонів і підвісок: | оргскло, акрил |
| Напряжение | 220 В |
| Особенности | з регулюванням висоти, з регулюванням кольору |
| Площадь освещения | 10-20 кв.м |
| Потужність лампи освітлення: | 60 Вт |
| Назначение | для вітальні, для кабінету, для кафе, для коридора, для кухні, для передпокою, для ресторану, для спальні, для офісу, для натяжної стелі |
| Пульт дистанционного управления | без пульта дистанційного керування |
| Стиль | скандинавський, модерн Led, сучасний, загальний, модерн-арт, арт-деко, європейський кришталь, кришталь |
| Тип крепежа | монтажна планка |
| Тип лампы | світлодіодна (LED) |
| Тип товара | Люстра підвісна |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Форма люстри: | асиметрична |
| Форма | нестандартна форма |
Информация для заказа
- Цена: 10 700 ₴

